Czym jest DarkLight?

DarkLight s.c. to nowa hurtownia elektrotechniczna, którą prowadzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży.  Jesteśmy dystrybutorem artykułów elektroinstalacyjnych wiodących producentów krajowych i zagranicznych.

Partnerzy:

[tc-logo-slider logo_cat="partnerzy"] 


Robert Bylewski
Właściciel

Technik elektryk, inżynier zarządzania. W swojej karierze zawodowej przeszedł przez wszystkie szczeble. Zaczynał od pracownika magazynu hurtowni elektrycznej, poprzez sprzedaż oraz zaopatrzenie, dotarł na stanowisko prezesa zarządu, które obejmował przez 9 lat. Dzięki temu poznał pracę w hurtowni „od podszewki”. Najważniejsi są dla niego ludzie.


Dariusz Gut
Właściciel

Technik budownictwa. Swoją przygodę z elektryką zaczynał również w hurtowni elektrycznej od zatrudnienia na stanowisku magazyniera, jednak jego mocną stroną jest kontakt z Klientem. Przez długie lata pracy wyspecjalizował się w profesjonalnej obsłudze Klientów. Jako doradca techniczno-handlowy kompleksowo obsługiwał duże inwestycje budowlane.

Tworzymy zespół kompetentnych doradców, dlatego nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachową obsługę.

Zapraszamy do współpracy.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies narzędzia Google Analytics. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Informacje, do jakich mam dostęp w ramach Google Analytics to, w szczególności:

  • Informacje o wersji systemu oepracyjnego i przeglądarki internetowej,z której korzystasz
  • Odwiedzone podstrony w ramach domeny darklight.com.pl
  • Czas spędzony podczas przeglądania strony w ramach domeny darklight.com.pl
  • Źródło, z którego uruchomiono witrynę darklight.com.pl
W każdej chwili możesz również zablokować kod śledzący Google Analytics, instalując dodatek do przeglądarki udostępniany przez Google: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Rozumiem i akceptuje